Fotogroep Haarlem

Foto: Lies Nederstigt
 Foto: Lies Nederstigt

Programma September 2012

September 2012 kende de volgende activiteiten:

Do 6 september: Het was natuurlijk weer leuk om iedereen na het 'zomerreces' weer te zien. Op de eerste clubavond staan we traditioneel stil bij onze zomerescapades - dus nam iedereen per persoon maximaal 10 vakantiefoto’s mee om zijn of haar ervaringen en beelden te delen. De caleidoscoop aan vakantiebeelden - van Zandvoort tot Zambia, van Balkonië tot Groenland - was kleurrijk, afwisselend en boeiend om te zien. Verder blikten we vooruit op het programma van het komende seizoen. Tenslotte werd het Jaarboek 2011-2012 gepresenteerd - dat tevens (gemeenschappelijk via Bert/Nanda) besteld kan worden.

Do 20 september: Een tweede traditie is het nieuwe seizoen te openen met de jaarlijkse algemene ledenvergadering (ALV). In het kader van de beleidsnotitie Focus 2017 werden een aantal belangrijke besluiten genomen (zoals over de overgang naar een bijna-wekelijks programma - met om de week een 'fotosoos').

Do 27 september: Fotosoos! De eerste Fotosoos van het seizoen en van de geschiedenis van Fotogroep Haarlem - en meteen een succes. De avond werd vooral benut om elkaars foto's te bekijken en te beoordelen en te maker te helpen bij het maken van de juiste selectie voor de zwart/wit competitie en voor onze clubexpositie "Uit in Haarlem" in De Refter.

verder naar oktober